HAKKIMIZDA:Firmamız  2000 yıllarında planları yapılmış,temelleri  atılmış olup, yurtdışında çok çeşitli ve dekoratif saclar ve metal sanatı üzerine  uzun yıllar çeşitli firmalarda yönetici olarak çalışmış ve sonucunda Türkiye ye kesin dönüş yapmış olan Sinop vilayetinden ( 1981 doğumlu) Sabri KOCA  tarafından 2015 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Edindiği bilgi ve birikimi Türkiye’de uygulamaya karar vermiş, ülkemizde yaygın olmayan Metal Sanatı ve Dekoratif ürünler pazarına giriş yapmış ve bu alanda ilk olmanın haklı gururunu yaşamakta ve paylaşmaktadır.

Firmamız genç bir firma olmasına rağmen kısa sürede uygulamaya koyduğu Metal Sanatı ve Dekoratif ürünler pazarında  tamamen Lazer CNC kesim metal saclardan üretilen (Lazer kesim Metal Duvar Saatleri, Lazer Kesim Manzara Resimleri, Özel Tasarım Lazer Kesim insan silüetleri [sizin silüetleriniz], çeşitli Lazer Kesim  işaret ve yer göstericiler bunların yanında evlerinizin bahçe kapısı için, balkon korkuluklarınız için, merdiven korkuluklarınız için, çiftlik kapıları ve çevre çitleri için hiçbir yerde göremeyeceğiniz tasarımlarımızdan yararlanabilir veya özel tasarım dekoratif  ürünler yaptırabilirsiniz.Firmamız çeşitli ve geniş ürün yelpazesi ile, alanında tercih edilen ve güvenilir bir firma olmayısiz değerli müşterilerimiz sayesinde başarmıştır.

KALİTE POLİTİKASI:Firmamızın kalite anlayışı; En büyük olmak yerine en kaliteli olmak adına çalışan, ülke çapında Lazer KesimMetal Sanatı ve Dekoratif ürünler sektöründe Lider firma olmayı kendisine ilke edinmiş, MetalartSan.Tic. olarak  hizmet verdiği müşterileri ile ilişkilerini dikkatle ele alıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.Sektöründe başarılı ve tecrübeli firma olması sebebiyle, kendi rakiplerinden Metal cnc kesim  uygulamalarında bir adım önde ilerlemektedir.”Kalite önce kaliteli insanla başlar” modeli ile, bünyesinde işini iyi yapan Tedarikçi, işçi,teknik personel ve mimar bulundurarak,çalışanlarının müşterilerine kaliteli ve başarılı hizmet sunmayı garanti eder. METALART SAN.TİC. ‘ olarak;

  • Müşteri isteklerine uygun hizmet ve en iyi fiyatı sunarak müşteri memnuniyeti sağlamayı,
  • Önce insan hayatı düşüncesi ile, kanunla düzenlenmiş tüm İŞ GÜVENLİĞİ kurallarına uymayı,
  • TSE kriterleri ve doğrultusunda çalışmalarını yürütmeyi,
  • Çeşitli faaliyetleri ile personelin verimliliğini arttırmayı
  • Sektör teknolojisi ve fuarları takip edip kullanmayı
  • Devamlı geliştirmeyi sağlayarak ve denetleyerek müşteri memnuniyetini artırmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.
  • Firmamız E-Ticaret alanında da faaliyet göstererek metalart.com.trüzerinden 24 saat online satış yapmaktadır.

VİZYON: Türkiye’ ninCNCLazer Kesim&Dekoratif Metal Ürünler  sektöründe  en çok tercih edilen, en değerli şirketleri arasında yer almak.

MİSYON:CNCLazer Kesim&Dekoratif Metal ürünler sektöründefayda sağlayan,görsel yenilikçi, geliştirilmiş,ekonomik, lazer kesim ürünlerinin hizmetlerini sunmak , yerine uygulamak,kalıcı  ve sadık güvenilir müşteri memnuniyetini sağlamak.